S.S.S

Orijinallik
Hype Merch sadece orijinal ürünlerle çalışmaktadır. Satışı gerçekleşen ürünler alıcılara gitmeden önce kalite ve denetim departmanımızın kontrollerinden geçtikten sonra kargoya verilmektedir. Her ürün kontrolleri yapıldığı süre zarfında detaylı bir biçimde fotoğraflanarak arşivde tutulmaktadır.
İade Süreci
Hype Merch'ün ''aracı hizmet sağlayıcı'' sıfatı nedeni ile iade işlemi YAPILAMAMAKTADIR. Satıcılarımızın ürünlerinden verilen siparişin alıcının HOŞUNA GİTMEMESİ veya BEDENİ OLMAMASI durumunda alıcı ürünü platform üzerinden "Hasarsız olması kaydı ile" TEKRARDAN SATIŞA ÇIKARMA hakkına sahiptir. Sipariş verilen ürünün ilanda belirtilmeyen bir hasarı olması gibi olağan üstü bir durumda, teslim günü dahil olarak, 1-2 iş günü içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz onaylanır ve ürün Hype Merch Denetim ve Kontrol Merkezi'nde tekrar kontrollerimizden geçirdikten sonra iade koşullarına uygun görülür ise ödemeniz iade edilecektir. (Fabrikasyon ürünlerde görülebilecek tabanla birleşim yerlerindeki yapışkan izleri kusur olarak kabul edilmemektedir.) Geri gönderilen ürünün kargo ücreti alıcıya aittir.
Kargo Süreci
Hızlı kargo olmadığı takdirde ortalama teslimat süresi 5-7 iş günüdür. Cuma günü veya hafta sonu verilen siparişler hafta başında işleme alınacaktır. Resmi tatillerde işlemler yapılamamaktadır. Bir ürünün satışı gerçekleştikten sonra satıcı 2 iş günü içerisinde ürünü Hype Merch Denetim ve Kontrol Merkezi'ne kargoya vermek ile yükümlüdür.. Ürün denetim merkezine ulaştıktan sonra kontrollerinin yapılması 1-2 iş günü sürmektedir. Adres değişikliği yapılmak istenirse web sitemizin üzerinden kayıt değiştirilebilir.
Firma Hakkında
AD İnternet Ticaret Anonim Şirketi
Ürün Fiyatlandırması
Web sitemizde yer alan ürünlerin fiyatlamasını satıcılar kendi yapmaktadır. Hype Merch bu noktada ''aracı hizmet sağlayıcı"' sıfatını üstlenmektedir. Hype Merch'ün ürün fiyatlarına herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.
Satış Süreci
Satıcılar platforma ürün yüklemeden önce fatura kesilebilmesi adına "İletişim Bilgilerini", "Ödeme Bilgilerini" ve "T.C. Kimlik Numaralarını" platform üzerinden doldurmak ile yükümlüdür. Bu bilgilerin eksik veya yanlış olması sebebiyle ürün ödemelerinin gecikmesi durumda, eksik bilginin satıcı tarafından verilmesi sebebi dolayısıyla Hype Merch sorumluluk kabul etmemektedir. Ürün kargolanmadan önce herhangi bir aksesuarı, ambalajlı veya kutusu kesinlikle hasar görmeyecek şekilde çift kutulanmalıdır. Bir ürünün satışı gerçekleştikten sonra satıcı ürünü 2 iş günü içerisinde, SMS ve Mail yolu ile iletilen ve Satıcı Panelinde bulunan yurtiçi kargo kodu ile herhangi bir Yurtiçi Kargo Şubesinden, Yeni Öder Sistemi İle, AD İnternet Ticaret A.Ş. şirketine gideceğini belirterek ve ürüne özel kodu söyleyerek ürünü Hype Merch Kalite ve Denetim merkezine kargolamakla yükümlüdür. Orijinal olmayan ürün satışı yapamaya çalıştığı tespit edilen satıcıların Hype Merch üzerinde satış yapması tamamen yasaklanır ve hesapları bir daha açılmamak üzere platforma erişim bilgileri engellenir, başka hesaplar üzerinden aynı iletişim bilgileri, banka hesapları veya kimlik numaraları üzerinden satış yapmalarına izin verilmez. Orjinallik kontrollerinden başarıyla geçen ürünlerin ödemesi satıcıya aynı gün içerisinde veya bir sonraki iş gününde yapılmaktadır. Satıcılar Hype Merch'te satışta olan ürünlerinin stoğunu güncel tutmakla yükümlüdür. Hype Merch maddelerin bir veya daha fazlasını yerine getirmeyen satıcıların hesaplarını kapatma veya satış izni vermeme hakkına sahiptir.
Taksitlendirme Bilgisi
Taksitli ödeme alabileceğiniz kartlar: Axess, World, Maximum, Cardfinans, Bonus, Paraf, Advantage ve Combo özellikli kredi kartları.
Satıcı Kargo Süreci
Ürün kargolanmadan önce herhangi bir aksesuarı, ambalajlı veya kutusu kesinlikle hasar görmeyecek şekilde çift kutulanmalıdır. Bir ürünün satışı gerçekleştikten sonra satıcı ürünü 2 iş günü içerisinde, SMS ve Mail yolu ile iletilen ve Satıcı Panelinde bulunan yurtiçi kargo kodu ile herhangi bir Yurtiçi Kargo Şubesinden, Yeni Öder Sistemi İle, AD İnternet Ticaret A.Ş. şirketine gideceğini belirterek ve ürüne özel kodu söyleyerek ürünü Hype Merch Kalite ve Denetim merkezine kargolamakla yükümlüdür.
İletişim
Soru , talep , öneri ve şikayetlerinizi ana sayfada bulunan menü bölümü üzerinden 'İletişim' sekmesine tıklayarak iletebilirsiniz.